Wspaniałe wyniki przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najlepsza jakość materiałów
przypływ mocy i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i wielkość mięśniową. Toż nadzwyczaj efektywny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze efekty sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to odpowiednie korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i chęci jeszcze zupełnie nie było właściwie banalne i mocne. Będziesz korzystał pewność, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz zdobądź na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż oczywistsza różnicę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i otrzymaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej akcji dodatkowo lub zdecydowany do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Nie będziesz stanowił małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać także gdy ćwiczyć, by poprawić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )