Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje tenże kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością zapewne stanowić niezdrowa dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich odcień oraz strukturę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się także dla pań, jak oraz dla klientów, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż każdy olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, rzutując na następny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To aktualnie owe czynniki przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku i zajmują poważne miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za czym idzie, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2