Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi żyć niezdrowa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich profil i strukturę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się i dla kobiet, jak też dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie te momenty decydują o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku oraz trzymają znaczące miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil