Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, przygnębienia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samym z najskuteczniejszych i powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia dobro i przyciąga pozytywną energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z zwykłego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz wyciągami z wyjątkowo bogatych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa istnieje zarówno odpowiednia formuła, która była wykorzystywana obecnie w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, jakie zawiera ochraniać przed negatywną aurą z zewnątrz, zniszczeniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie jedynie chroni przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa kolosalną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i wyciszenia umysłu, co we współczesnym świecie jest wyjątkowo ważne. I sam proces odprawiania rytuału wymaga tylko kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem potrzeba zaledwie skupić się na punktu, który potrzebujemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

Kankusta-Duo

Knee Active Plus