Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować wyraźną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest zazwyczaj zmęczony. Musi odpocząć. Toteż szalenie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezwykle istotny.