Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Stosunek, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, potencja typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią seks, lecz tych kilka przypadłości może spowodować, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część zakażeń układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz viagra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli spożywasz za mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.