9 wskazówek na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA potwierdziły, że kontakt fizyczny ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, cialis cena
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje transport krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Tym samym powinno się włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie wykazało, iż już 2 papierosy mogą sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania kamagra